MILLISEST RESTORANIST TARTUS KOJU TELLIDA?

Segadust on palju. On juba mitmes nädal liikumispiiranguid ja ei ole üldse mitte selgemaks saanud, kui kaua kodusolemise korraldus püsib. Hetkel tundub, et mõned nädalad veel kindlasti.

See ebakindlus väljendub ka restoranide igapäevatöös. Mõned panid kohe kinni ja ongi kinni. Mõned proovisid takeawayd, aga ei pruukind olla piisav ja tegid oma plaanid ümber.

Mõned on nüüd juba esialgse info järgi uuesti avamas (kriisi alguses välja öeldud kuupäevad, millal uuesti avatakse). Kuna olukord sisuliselt ei ole alates paarinädalatagust aega muutunud siis ma ei usu, et need plaanid selliseks jäävad.

Kriisi hea või halva kõrvalmõjuna on saadaval olevate restoranide koguarv langenud, ehk kliendid suudavad oma energia suunata neile, kes on suutnud kohaletoimetamise süsteemi enda jaoks edukalt tööle panna. 

Erilise virtuaalse medali saavad need, kes on kullerteenuse omade vahenditega käima tõmmanud. Mitte, et mul kohaletoimetamiseteenuste vastu midagi oleks, lihtsalt ma hindan seda panust ja vaeva mida selline ettevõtmine vajab!

Siin listis on restoranid, kes minu arust vajavad Tartlaste jätkuvat toetust. Nendes restoranides töötavad tublid ja pühendunud inimesed. Neilt tellides ei pea te kindlasti pettuma! Paljud keda ka isiklikult tean ja soovin neile palju jõudu!

3 KÕRTSI KOJUVEDU

Ilmselt üks omapärasemaid lahendusi kriisile. 3 Rüütli tänava restorani on ühendanud jõud ja kasutavad ühist kohaletoimetamist. Ühise müügikanali ehitamine hoiab kindlasti kulusid pisut madalamal ja koostegemisel on nagunii suurem võlu. München pakub toekamaid praade ja vaadi(purgi) õlusid. Creppist tulevad leged salatid oma tuntud headuses. Joogipoolise ja snäki eest hoolitseb Vein Ja Vine. Võimas kolmikhoop mida on raske ignoreerida. 100% väärivad proovimist.

Tellida saab Messengerist ja telefonilt 5308 0066

Rohkem infot https://www.facebook.com/kolmekortsikojuvedu/

3 TILLI DELIVERY

Listi ülaosa saavad restoranid, kes kasutavad numbrit „3“ väga edukalt. 3Tilli võib uhkusega tunnistada ühe populaarseima restorani tiitlit Tartu linnas. Toidukoht, kes on juba algusest peale minu arust väga palju õigesti teinud ja on linlaste poolt ikka väga palavalt armastatud. Ise väga tihti sinna ei satu, aga toidud alati maitsvad!

Ja kes muu võiks olla teistele eeskujuks kui mitte nemad. Kuigi kohaletoimetamise teenus on neil alati võimalusena olemas olnud, siis kriisi valguses otsustasid nad asjad enda kätte võtta. Ja nii sündiski 3T delivery. Kiirelt Voogi põhjal koduleht püsti, maksesüsteemid paika, info ülesse ja toitu valmistama! Asi ei ole nii keeruline. Võtke õppust! Ja tellige maitsvat sööki. Ise veel pole jõudnud tellida, aga uuel nädalal kindlasti saab järgi proovitud. Tublid!

Tellida saab kodulehelt (ilmselt muudel viisidel ka, aga kodulehelt toitu valida on ikka pagana mugav). Märkimisväärne detail – Tartu sees kohaletoimetamine TASUTA! Soovitan tellida.

https://kolmtilli.ee/delivery

Aparaat delivery

Aparaaditehase restoranidega jätkame. Aparaat on samamoodi äärmiselt populaarne restoran. Aus toit ausa hinnaga. Koht kus taimse toidu eelistajad saavad ennast koduselt tunda. Portsjonid on suured ja toidud maitsvad.

Ka Aparaat on otsustanud kohaletoimetamisega ise tegeleda. Tundub ka, et nad on menüü hoidnud lühikesena. Nad on välja valinud oma parimad palad ja pakuvad neid nüüd kodudes nautimiseks. Minu arust täpselt õige lähenemine. Tore on ka näha selliseid “piiratud” kogusega pakkumisi – nende suitsusinki prooviks isegi. Praegu on aeg kokkadel testida tooteid, milleks muidu igapäevaselt ei jääks aega. Ühesõnaga tublid ja huviga jälgin, et milliseid tooteid nad edaspidi pakuvad.

Aparaadikass Gutenberg pidi ka soojalt soovitama. Juba see on mainimisväärt!

Alates 10€ tellimusest TASUTA tarne. Tellida saab Messengeris ja numbritelt : 7303090 / 5103294.

Rohkem infot : https://www.facebook.com/aparaadiresto/

Kampus

Polpo kauge sugulane. Nagu üksjagu noorem onupoeg, kellega väga tihti läbi ei käi, aga kellega on alati tore juttu ajada, kui vanaema sünnipäeval jälle kokku satud.

Ka nemad on hetke olukorda arvesse võttes sissejalutajatele suletud, kuid kaasatellimine käib täies hoos. Erilise lisandina on kaasatellimusteks avatud ka peakoka pool, mis saab minu poolt tõenäoliselt kõige soojema soovituse – neid toite PEAB proovima! Minu arust kõige omapärasem menüü, mis kohaletoimetamisega praegu Tartus saadaval. Valida hea rüübe kõrvale ja üks õdus kodune õhtu ongi täiuslik.

Toidud on kõigil kolmel Kampuse elanikul väga head.

Tellida saab woltist :

Peakoka nurk : https://wolt.com/et/est/tartu/restaurant/kampus-chefs-corner

Uulits Burgerid : https://wolt.com/et/est/tartu/restaurant/uulits-kampus

Kauss poked : https://wolt.com/et/est/tartu/restaurant/kauss-kampus

Forrest

Üks väheseid kohti, kes hoiab vapralt veel uksi lahti.

Minu soovitus on siiski toit koju tellida. Toidud lähevad neil aina paremaks ja paremaks. Neil on alati väga omapärane menüü ja pakkumised. Tundes ka sealsete kokkade küpsetamiskalduvusi, soovitan silma peal ka hoida erinevate värskete saiatoodete pakkumistel. Tõenäoliselt lähevad nagu soojalt! 

Ka joogimenüü on märkimisväärne. Kohalikud joogid, isetehtud joogid, huvitavad kokteilid. Tehke oma õhtusöök põnevaks ja tellige neilt!

Tellida saab jällegi läbi FB, telefoni teel 5371 0000 (küll siis ise järgitulemisega). Kes kojutoomist soovib peab rääkima Woltiga.

https://www.facebook.com/forrest.tartu/

Lihuniku äri

Üks neist kohtadest, kes on asju alati natuke oma nurga alt teinud. Nende kohaletoimetamise menüüs ei ole ainult valmistatud toidud. Neilt saab tellida kvaliteetset veiseliha ka kodus valmistamiseks.

Ehk sama kontseptsioon, mis kohapeal, on tehtud kättesaadavaks kõigile. Sellist pood/restoran kontseptsiooni tahaks Tartus rohkem näha! Soovitan proovida!

Praegu tundub, et kohaletoimetamine on piiratud küll kolmapäevast reedeni, aga head asja ei saagi liiga palju olla.

PS! Kui steigi tellid, ära veini unusta :)

https://wolt.com/et/est/tartu/restaurant/lihuniku-ari

Meat Market

Oma Rüütli tänava nurga järgmine mainimisväärt tegelane – Meati ei saa unustada. Tundub, et ka nemad on natukene oma menüüd timminud ja pakuvad lühendatud, kuid ikkagi äärmiselt kvaliteetset menüüd. Burger ja grill-lihad on nende leivanumber alati olnud. Nüüd saab ka kodus nautida.

Kohaletoimetamine läbi wolti ja tellitoidu :

https://wolt.com/et/est/tartu/restaurant/meat-market

Uudse lahendusena on võetud kohaletoimetamine enda teha. Tellida saab  https://mmdelivery.ee/

BESTWINE TARTU

Polpo jaoks juba legendaarne koostööpartner – keegi, kellega leiame alati söögi kõrvale õige veini. Nüüd ka Tartus kohaletoimetamiseteenustes! Bestwine on teinud igati eeskujuliku ümberkohanemise.

Tartus saab koju tellides pagana hästi söönuks – aga joogimenüüd on üldiselt pigem lühikesed. Arusaadavatel põhjustel. Selle puudujäägi lapib Bestwine, kelle valikust leiab igale toidule mõnusa kaaslase.

Proovige läbi Wolti või nende enda e-poest :

https://www.bestwine.ee/et/category

https://wolt.com/et/est/tartu/restaurant/bestwine-tartu


SIP Veini- ja õllepood

Peadpööritava valikuga SIP joogipood on tugev tegija. Samamoodi mõnusasti kaasamüügiks ja kohaletoimetamiseks ümberkohandunud Tartu esindus pakub tõsiselt mahukat joogivalikut, et ükski burger, steik ega kalaroog ei jääks mõnusa kaaslaseta.

Pole midagi öelda - Aparaadi toidu- ja joogipakkujad teevad asju õigesti. Kui kuulen veel kedagi ütlemas, et "ei saa aru, miks kõik sinna aparaati kipuvad", siis ootab neid minupoolt paar tugevat sõna!

SIPi valiku leiad woldist :
https://wolt.com/et/est/tartu/restaurant/sip-veini-ollepood-tartu

Ehk peaks aparaat ka pundi peale mingisuguse koostöö looma, et hea söök köökidest, hea jook joogipoest? 

KOKKUVÕTTEKS

Andke teada, kui miskit tähelepanuväärset jäi kahe silma vahele. Nimekirja koostamisel lähtusin ka omajagu isiklikust eelistusest, ehk kohad mida julgen enda kogemuse põhjal soovitada. Ma arvan, et list veel ka täieneb. Hoidke silma peal. Üritan lähiajal ka paljusid neist ise järgi proovida.

Eks Tartus on takeaway ja delivery restorane hulgi veel, aga tavalisi kiirtoidukohtasid ei hakanud ülesse loetlema.

Tuleb ka meelde tuletada, et see postitus on osa #supportyourlocal -ist.

Toetagem oma kodukoha restorane. Andke neile võimalus valmistada teie õhtusöök või lõunasöök vähemalt korra nädalas. Ainult sellisel viisil on need restoranid oma tavakujul olemas ka peale kriisi lõppu.

Peale selle saan suhtelise kindlusega öelda, et saadav toiduelamus on seda vaeva väärt!

Tänan lugemast!

Jaga artiklit:
Eelmine
5 erinevat müügiideed millega restoranis lisakäivet tekitada
Järgmine
Me seisame Saaremaaga!

Lisa kommentaar

Email again: