Gastronomist Catering liitub Tartuhotels grupi Restoran Fiiga

Meil on ülimalt hea meel anda teada Gastronomisti järgmisest suurest sammust.

Aastal 2020 loodud Gastronomist on kasvanud aastast-aastasse ühe kiirema tempoga ning oleme jõudnud oma arengus sellisesse punkti, kus järgmiste suurte asjade elluviimiseks on vaja uusi lähenemisi.

Meil on olnud Gastronomisti cateringuga rõõm pakkuda läbi aastate väga mitmekülgseid õhtusööke ning sündmusi. Nii suurtel üritustel kui ka väikestel kodustel koosviibimistel. Kõige väiksem seltskond 6-ne, kõige suurem üle 300 külalisega üritus. Selle kõige juures hoides kõrgel kvaliteeti ning pakkudes esmaklassilisi maitseid.

Nüüd on aeg viia oma teadmised, oskused, lähenemised ja ideed kõrgemale & kaugemale. Selles osas leidsime koos Tartuhotelsi grupi & Restoran Fiiga ühist visiooni, arusaamasid ning ambitsiooni. Seetõttu oleme otsustanud tegevused ühendada.

MIDA TÄHENDAB SEE LIITUMINE?

Tartuhotels grupp koosneb täna kahest hotellist : Sophia hotell, Pallas Art Hotel ja neljast restoranist : Fii, Humal, Kampus ja Pompei restoranid.

Gastronomist Catering hakkab edaspidi tegutsema Fii restorani brändi alt tuues täpselt need samad maitsed ja üksikasjaliku toiduvalmistamise Teie üritusele.

See liitumine tähendab meie jaoks, et meil on edasi minnes palju rohkem tööriistu, et muuta iga sündmus eriliseks. Fii restoran on hiljuti saanud erinevaid tunnustusi oma toiduprogrammi poolest ning meie ülesanne on seda täiendada, taset hoida ning tuua seda edaspidi palju suurema hulga inimesteni.

Meil on suured eesmärgid - me soovime saada lähiaastatel koos Tartuhotels grupiga üheks mainekamaks catering teenusepakkujaks. Me soovime olla see koht, kuhu saadetakse päring siis, kui soovitakse midagi päriselt erilist. Midagi, mis oleks tõeline maitseelamus.

Gastronomist Cateringu emailid ja päringu-allikad jäävad aktiivseks. Kõik meie olemasolevad pakkumised & üritused viime ellu kokkulepitult. Veel enam viiakse tänased üritused ellu isegi paremate tingimuste, suurema meeskonnaga ja suurema inventaripagasiga.

Me oleme ülimalt põnevil meie uue seikluse üle. Võite oodata põnevaid uudiseid aga neid juba siis aadressil fiiresto.ee


GASTRONOMISTI ENDA TULEVIK


Gastronomistil on tänaseks olnud selgelt 2 eristuvat suunda. Gastronomist Catering ja Gastronomist Takeaway. Edasi liigume ühe suunaga.

Gastronomist keskendub edasi minnes oma Takeaway kontseptsioonile ning oma kodulehe arendamisse. See liitumine annab meile võimaluse suunata oma energia rohkem sellesse, mis on edaspidi meie põhitegevus - maitseelamuste pakkumine kaasahaaratavas, tervislikus ning igapäevases võtmes. Samuti toidukultuuri arendamine läbi põneva toidusisu.

Ehk, et edaspidi hakkame Gastronomisti kodulehte kasutama rohkem sisutootmise eesmärgil mis ühtlasi toetab ka meie eesmärke Gastronomist Takeaways.

Põnevaid aegu on ootamas mõlemal suunal. Nii Gastronomistis kohapeal kui ka Fii restoranis & Tartuhotels grupis.

Täname kõiki kes on siiani olnud osaks meie teekonnal ning ootame väga seda, mida toovad meile järgnevad aastad.

Aitäh ja näeme varsti!


Karl Pajussaar
Gastronomist
Asutaja & juhataja
Eelmine
GASTRONOMIST JÕULUPAKID
Järgmine
Gastronomisti Komponendid OSA 1 - KINOA

Lisa kommentaar

Email again: